Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  22,20 zł , zmiana od tamtej pory: 6,31%

Re: Czy cena jest odpowiednia

Zgłoś do moderatora
Ja uważam że fundusze się wysypią bo patrzą pewnie z tej samej perspektywy co ja. Np. na ABC Data uważam że cena jest zdecydowanie poniżej wartości godziwej która spokojnie oscyluje wokół 2 zł ale tam jest MCI akcjonariuszem a to jest akcjonariusz dość agresywny - który tylko czyha by wykupić coś tanio. Ja jak kupuje spółkę to się bacznie akcjonariuszowi przyglądam głównemu by mnie później nie wyrolowali gdy jest tanio to ja patrzę dokupić akcji a wtedy agresywny akcjonariusz wycofuje to za bezcen. Główny akcjonariusz jest bardzo ważny gdy kupuje się spółkę/akcje zawsze na to uważajcie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCM 5,83% 23,60 2019-04-18 17:02:04
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.