Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,94 zł , zmiana od tamtej pory: 65,71%

Re: Czas zakupów ?

Zgłoś do moderatora
Przepraszam, nie jasno się wyraziłem.
Chodzi mi o dywidendę zgarnięta przez głównego za 2022.
2.7x47mln=115mln (sorki byłem nie dokladny)
Mimo ogromnej sumy nie dokupił ani jednej akcji, wiec może planuje skup ale po dużo niższej cenie.
Dziś akcje nie będące w posiadaniu pana Thomasa to ok 23mln, skupić po 7zl czyli za równowartość dywidendy za 2022 i 2023 i zjeść ciastko i mieć ciastko...
Po co się dzielić?
To tylko pomysł, dziwi mnie ze mimo tak wielu działań rozwojowych podejmowanych przez firmę jej właściciel nie chce akcji wycenianych 0.7wk...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ARCTIC -0,22% 23,10 2024-02-23 16:21:09
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.