Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,94 zł , zmiana od tamtej pory: 66,07%

Re: Czas zakupów ?

Zgłoś do moderatora
Hej, jak wyliczyłeś 150ml dywidendy, jakoś mi to nie wychodzi? Przy założeniu, że będą robić 30-40ml zysku daje 120-160ml rocznie. Z tego co pamiętam ( nie chce mi się szukać komunikatów ) mają wypłacać 30-40% z zysku netto, czyli jakieś 40-60ml na dywidendę. Czyli ok.0,80-1,00zł na akcje. Pzdr

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ARCTIC 3,12% 23,15 2024-02-22 17:01:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.