Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,04 zł , zmiana od tamtej pory: 61,68%

Re: Czas zakupów ?

Zgłoś do moderatora
Aaa, miałem podobne odczucia wyleczylo mnie wywalenie tego.
Choć nie jestem zwolennikiem w/w ekipy politycznej to raczej nie wiązałbym kursu z polityką.
Adresatem raczej powinien być zarząd, widząc jak nisko są wyceniane akcje, jak olbrzymią gotówka dysponują (dzis jest to 1/3 giełdowej wyceny) juz dawno powinni ogłosić skup, zebrać nadmiar papiera i zostawić silny, szczęśliwy akcjonariat topowej spółki.
Tak niestety mamy upodlony akcjonariat miernej spółki ale na bananowej giełdzie nigdy akcjonariusz nie był ważny to nic dziwnego.Tu są ważne interesy grubych nie Twoje.
Także nie zdziw się jak za miesiąc żnów usłyszysz od presesa nie o rewelacyjnych wynikach w trudnym otoczeniu a o dramatycznych względem (nieanalizowanych) oczekiwań rynkowych.
Ale wtedy to już będzie 12.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ARCTIC -0,66% 22,70 2024-02-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.