Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,38 zł , zmiana od tamtej pory: 58,90%

Re: Czas zakupów ?

Zgłoś do moderatora
Gdyby nie było żadnej to kurs nigdy by nie spadł.
Bo jaka różnica jest gdy kupiłeś po 20 a dzis po 14.3?
Niby niewielka ale dla wielu inwestorów na tyle istotna że zdecydowali się sprzedać po 20,19,18,17,16,15,14 ...
Zysk na tle rynku spokojnie wystarczyłby na 25-30zł ale że większość wierzy że będzie taniej więc sprzedaje.
To co już pisałem, zauważ że nawet główny udziałowiec po zgarnięciu ok 150mln nic nie zainwestował dla mnie dziwne, tym bardziej że firma się rozwija inwestuje dywersyfikuje.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ARCTIC -1,30% 22,85 2024-02-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.