Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,92 zł , zmiana od tamtej pory: 63,07%

Re: Czas zakupów ?

Zgłoś do moderatora
Teraz to może i juz nie ma sensu, nie wiem.
Wygląda to naprawdę żenująceo, spółka która w 2022 i połowie 2023 zarobiła tyle ile dziś jest warta dzień za dniem spada po kilka % a jednocześnie balony o półrocznym zysku 20-30mln przebijają ath i osiągają wyceny zbliżone do 2mld.
Cyberfolks(r22) vercom to jest komiczne ale pamiętaj tam zarząd i udziałowcy walczą o kurs tu na odwrót.
Powodzenia.
Planuję przy 12 ti zainwestować pod dywidendę aczkolwiek jak zależeć im będzie na dalszych spadkach to nie dadzą dywidendy z powodu trudnych warunków makro i wtedy to i 10 sie nie utrzyma.
Ale może o to chodzi, 150mln dywidendy to 20mln akcji po 7.5zl - może taki scenariusz jest rozgrywany.
Za rok będziemy wiedzieć.
Kończę tu, pojawię się przy 12.
Pozdrowienia dla akcjonariuszy, życzę lepszych wyborów w przyszlosci, ja również niestety opuściłem spółkę za późno, połowe wywaliłem powyżej 21 niestety druga po 18. Szkoda kawał zysku przepadło.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ARCTIC -0,66% 22,70 2024-02-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.