Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,38 zł , zmiana od tamtej pory: 54,38%

Re: Czas zakupów ?

Zgłoś do moderatora
Tylko zapytam, a nie widzisz że mimo tych zakupów kurs ciągle spada?
Zwiększony wolumen zamiast cieszyć powinien martwić, gdyż wywalający ma gdzieś że pojawia się zwiększony popyt, im więcej do kupna tym więcej do wywalenia.
Zatem kto i dlaczego tak się spieszy?
Odpowiedź wydaje się być już znana 3q i zamiast +200mln będzie 10 może 20 a kto wie może i minus?
Wówczas w panice będzie czas na zakupy a nie teraz w oczekiwaniu na spadki.
To tylko moja opinia, pisałem już na forum o tym przy 20, 18, 16 itd.
Czekam na 10-12 tam warto kupić.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ARCTIC -3,27% 22,20 2024-03-01 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.