Dnia 2022-01-12 o godz. 19:53 ~Who napisał(a):
> Mi nie przeszkadza, że cena spada. Nie gram tylko inwestuje. Wydaje mi się, że rząd co się stawia w roli obrońcy polskiej marki, nie wyprzedawania Narodowego majątku. Nie pozwoli sobie na czarny piar. Wybory niebawem.
Hahahahah :D
Dokładnie takie same argumenty i komentarze czytałem rok temu na forum elektrobudowy "Państwo nie pozwoli", "Państwo musi pomóc", "Polska transformacja energetyczna się załamie bez elektrobudowy" itp. A ostatecznie wyszło jak wyszło, majątek został wyprzedany a akcjonariusze zostali z pustym papierem którego teraz nawet nie mogą się w żaden sposób pozbyć. Tam akcjonariusze rzeczywiście zachowali swoje ciastko :D