Będzie śmiech nie długo tego bądźmy powazni i chyba lincz. Sam pisze bzdury ze ktoś nagania na wzrost, co jest dla mnie tak głupie, ze glowa mala. On mysli ze te pseudoforum ma taka moc, ze ktoś kupuje/sprzedaje po jakichś komentarzach. Zapomnial o instynkcie i logicznym mysleniu.
Sam na każdym poście pisze negatywy i pytanie po co ? Tak się judaszu martwisz o nasza kase ?