Dnia 2022-01-10 o godz. 12:09 ~Who napisał(a):
> Każdy myśli, że myśli. A tak po prawdzie to ile kto ma racji. Gdzie prawdy szukać? Wszystko to matrix, abstrakcja, psychomanipulacja. Kupujesz sprzedajesz, handlujesz marzeniami, fikcyjnymi papierami. Widzę, że i tu każdy orzeł jak może. :) z nadzieją trzeba patrzeć w przyszłość i wierzyć, że jakoś to będzie...
I co? jak tam inwestycja "pewniaczek" Rafako? coś widzę że długo nie trzeba było czekać... Polimex jednak poszedł po rozum do głowy i nie będzie finansował bankruta... Coś czuję że ogłoszenie upadłości Rafako może nastąpić nawet wcześniej niż kilka miesięcy które prognozowałem w poprzednim komentarzu.