"To się nie zapowiada" - he he dobre :-)
Ursus - już upadł i okupuje go syndyk.
Rafako - w przeddzień upadłości, zapiera się rękami i nogami publikując co chwila lipne informacje (tak samo zresztą było i jest na Ursusie). Ogłoszenie upadłości to kwestia kilku miesięcy, moim zdaniem.
Polimex - kolejny kandydat do upadku w przeciągu kilku najbliższych lat, aczkolwiek można jeszcze pospekulować w tym wypadku.
No ale jak twoim zdaniem to perspektywiczne spółki to pakuj do pełna. Myślę że nawet warto na takie "okazje" i "pewniaczki" porobić kilka zastawów u notariusza, wziąć w banku kredyt i zaciągnąć parę chwilówek aby tylko środków do inwestowania nie zabrakło.