Okazję złapałem w postaci Ursusa. A RAFAKO trzymamy bo czuję, że to pewniaczek. Jeszcze chwila i Polimex pakuję do pełna. I nie naganiam. Przecież od wpisów na forum nie rośnie nie spada. Co do upadających spółek. To się nie zapowiada. Więc to raczej perspektywiczne spółki...