Dnia 2022-01-07 o godz. 16:35 ~Who napisał(a):
> Spadać nie chce. W te albo wewte. Czyli produkują te traktory...
Nie chwal dnia przed końcem sesji... dzisiaj jednak - 3,5%
W ogóle co tam słychać ~Who [185.101.130.*] zawodowy naganiaczu na upadające spółki?
Brak już chętnych na kupowanie papiera kolejnego dmuchanego balona Rafako, który jest przeddzień ogłoszenia upadłości, to teraz przesiadłeś się na Ursusa?