Dnia 2019-11-14 o godz. 23:09 ~src napisał(a):
> No i właśnie po to tu są głosy rozsądku by takich zakupów unikać. A termo, wer, gordony i bolek wciskają kity od 2 lat że już za chwilę wszystko będzie cacy. Kosiński nie ważny, gnv sypie? Oj tam oj tam. Emisja dla wybranych po 10 gr? Co za różnica bo i tak leci na 2 zeta.
> > Panele, mini reaktory, ABB, pgnig, umowy a efekt tego wszystkiego widać w dzisiejszym raporcie.
> > Gordon mówiłem że czas zweryfikuje? Śmiałeś się z plg a mówiłem że tam jest rozwój. Ty zachwalales t2p. Pewnie się odezwiesz przy kolejnym komunikacie na kolejne miliony
src i znowu klamiesz przejdz do postow moich z przed 2 lat pisalem ze 1-1,20 droga natomiast 30grudnia bodajze jak kurs byl jeszcze na 2 fixach i od 2 stycznia wracal na ciagle kurs byl 14gr nawet 13gr wtedy zakupilem po 14gr i napisalem sygnal kupna poszli na 74gr sprzedalem srednio po 70gr wiec 400% mi dalo ponownie napisalem po sprzedazy ze teraz nie brac bo zejda do 20gr i sie nie pomylilem idealnie 20gr zeszli pisalem oczywiscie przed jak kurs oscylowal kolo 60-70gr zeby mi src znow nie zarzucil ze bralem w dolku ustawilem kupno po 20gr nastepnie napisalem ze zasieg 51gr ustawilem 50gr i poszlo kolejne 150% potem pisalem ze 25,50-26 ze mocne wsparcie co niektorzy wysmiewali ze zejda na 10gr w tym src i pluli na spolke termo podeszli 44gr ja polowe moja sr 27,50 sprzedalem 41gr i teraz licze ze po korekcie 51 zasieg zrobia wsp 31 mocniejsze na dzis wiec src nie kazdy traci nawet jak to piszesz na smieciu tylko trzeba brac w odpoeiednim momencie i to tyle odemnie.ps spolka dala mi w 2019r ponad 600% zysku w nieecaly rok wiec src mozna zarobic mozna a ty pochwal sie swoimi inwestycjami ja ci opisalem jak w niecaly rok zagralem