Dnia 2019-11-14 o godz. 18:24 ~Kevinsamwdomu napisał(a):
> A na Novavisie raport jak malina i jutro pewnie mocno w górę. A tu jak zwykłe syf.
to czemu nie kupiles novatisa i tu marudzisz na forum zadaj sobie te pytanie 5razy i powtarzaj bo takich placzkow na forum pelno a potem kupuja np novatisa na gorce i placza czemu nie ma termo to tak dla przykladu podalem i takich jest wielu na tym forum takie grajki gieldowe co sa w madrzeniu na forum dobrzy i wszystko wiedza to powtarzam zadaj pytanie czemu nie mam novavisa itd ludzie skoro nie widzidzicie nic np na termo to po co trzymacie akcje sprzedac i nie plakac na forum ,mnie jak spolka nie interesuje to nie kupuje i zawsze sam wciskasz enter nikt za ciebie tego nie robi kevin