No i właśnie po to tu są głosy rozsądku by takich zakupów unikać. A termo, wer, gordony i bolek wciskają kity od 2 lat że już za chwilę wszystko będzie cacy. Kosiński nie ważny, gnv sypie? Oj tam oj tam. Emisja dla wybranych po 10 gr? Co za różnica bo i tak leci na 2 zeta.
Panele, mini reaktory, ABB, pgnig, umowy a efekt tego wszystkiego widać w dzisiejszym raporcie.
Gordon mówiłem że czas zweryfikuje? Śmiałeś się z plg a mówiłem że tam jest rozwój. Ty zachwalales t2p. Pewnie się odezwiesz przy kolejnym komunikacie na kolejne miliony