Dnia 2019-10-31 o godz. 15:49 ~Inwestor napisał(a):
> 8zl przesada ale moze i tyle byc ale to bedzie balon podobnie jak nova i columbus po ostatnich wzrostach, taki columbus z 2 na 14,80zl poszedl i przekroczyl kapitalizacje 0,5mld zl ! a zysk ma tylko kilka mln zl, u nas nas i te 10zl mozliwe ale raczej troche pozniej nie tak odrazu, jak zaczna wykazywac zyski czyli od przyszlego roku, ten rok jeszcze na 0 ale beda dochodzic coraz czesciej nowe umowy i kurs sam sie napedzi jak to bylo w przypadku nova i columbus, kilka zl tu jest tylko kwestia czasu..
Tia na Fludzie podpisali umowy na jakieś 500 mln zeta. I co z tego jak żadna nie doszła do skutku. Te 2 firmy są prawie takie same. Wciskają ten sami kit i walą akcjami w rynek.