Dnia 2019-10-31 o godz. 15:07 ~Inwestor napisał(a):
> urosnie niebawem 800% do 2zl do konca grudnia po kolejnych umowach tak jak urosl nova z 1 na 8zl w 3miesiace :)
> pozdro bolek, ciekaw jestem po ilke ubiora tych krzykaczy pewnie grubo powyzej 1zeta moze juz za kilka dni w kazdej chwili umowa nowa sie moze pojawic, mysla ze sciemniam nie sluchali jak bylo 20gr pisalem ze beda umowy i byla i kto posluchal mogl zarobic 150% do 50gr uroslo ja jeszcze dobralem po 26gr grubo teraz czekam na 2zl do konca roku kilka umow jeszcze powinno sie pojawic, przynajmniej jedna na wieksza kwote(grube mln) z tego co wiem.. :)
spoko inwestor ja juz mam srednia ponizej 28gr to czekam na te umowy:))