Dnia 2023-03-25 o godz. 13:46 ~Kolber napisał(a):
> Te inwestor o jakiej ty spekule mowisz ? Spekuła i 14 mln obrotu ? Chyba widocznie za mało siedzisz na tej giełdzie abo masz stanowczo za małe pojecie :)
gosciu o czym ty bredzisz ,pamietasz obroty np na biomedzie nawet w20 miał mniejsze i miał wejsc,i kto obracal tymi akcjami inwestorzy przeciez sie zaden nie pojawił ,,to ty nie masz pojecia jak sie robi obrót za chwile bedzie taki dzien ze tutaj bedzie 20kilo jak wczesniej bywało akcji obrotu i co wtedy napiszesz , na bananie juz jakis czas spekuła wybiera pompuje i znika wybrana spolke piszac o zyskach fundamentach itd