C/z to smialko mozemy miec na poziomie 10 i ciagle bedzie niezle. Patrzcie na taki zremb... c/z 68 i spekulkacyjnie targali pond 30% w czasie jednej sesji. Oczywiscie nie ma co porownywac spolek. Cognor ma swietlane lata przed soba bo bedzie produkowal stal zarowno dla zbrojeniowki jak i pod wszystkie inwestycje takie jak CPK, wiatraki, szyny, drogi/mosty elektrownie jadrowe... wiec mysle z na najblizsz dekadne Cognor jest ustawiony jak gornik w czasie inflacji! 10 zl to tylko mal przygrywka to prawdziwej jego wyceny.