>
> była ale przy 4zł ,teraz to juz spekulacyjny kartofel z duza szansa na palto na lata
Dlaczego tak myślisz? Fundamentalnie dobre wskaźniki np. aktualna C/Z 3 to chyba nie dużo. Poza ty niezłe perspektywy wg mnie. Spółka się rozwija, unowocześnia. Jakie masz argumenty na to że to już tylko spekulacja?