Jestem inwestorem powiedzy bardzo okazjonalnym i w zwiazku z tym dlugoterminowym (stety/niestety) , ale na takich akcjach siedze od czasow Centrostalu GD.
Cieszy jak widze taki ruch wreszcie :) Czy ktos mi podpowie o co chodzi z warrantami? Bo posiadam takie od lat i szczerze zielony jestem w tym temacie.