Po wprowadzeniu na GPW nowych restrykcyjnych i wysoce kontrowersyjnych przepisów ( maj 2022), które zabraniają inwestorowi indywidualnemu powtórnego KUPNA sprzedanych akcji tej samej spółki przez 24 miesiące od daty sprzedaży - gdy stopa zwrotu przekroczy 70% -rzeczywiście mam na koncie tylko gotówkę nad czym bardzo boleję i czuje się oszukany przez system pozbawiony możliwości kupna " fundamentalnej perełki i technicznej bajki"
Uważam, że te regulacje nazywane " nie wejdziesz dwa lata dwa razy do tej samej rzeki" są wysoce niesprawiedliwe i krzywdzące.
Rozumiem kwadrans, godzinę czy całą sesje
Ale 2 lata ?
Ale co znaczą te 2 lata ( zostało 19 miesięcy) w porównaniu z dwoma dekadami trzymania COG przez Moimzdaniem@
Najwyżej odkupię na początku 2025 po 25.90 złotych
Szkoda tylko 3.90 dywidendy za dwa lata nieobecności.
Surowe prawo, ale prawo.
Pozdrawiam szczęśliwych akcjonariuszy.