Forum Forex +Dodaj wątek

Re: CO z FUNTEM ????

Zgłoś do moderatora
no niestety trzeba będzie cierpliwie czekać jak tylko dojdzie (mam taką nadzieję) do 6zł sprzedaje wszystko