Forum Forex +Dodaj wątek

Re: CO z FUNTEM ????

Zgłoś do moderatora
mi się wydaje, że do czerwca będzie spadał (referendum wyjścia z UE), ale nie jestem specem i to są tylko moje przypuszczenia. 
Ja czekam żeby było bliżej 6zł ale to albo po czerwcu albo w przypadku wyjścia z UE chyba długo nie nastąpi.
BAX i Spain niech się wypowiedzą ;)