Forum Forex +Dodaj wątek

Re: CO z FUNTEM ????

Zgłoś do moderatora
z tym ze juz 5.41 broni i to widać i kto wie czy najpierw nie zrobia 5,35 pod ta promocje swiateczna za duzo tez ludzi zjezdza zeby cos wykombinwali tak to jet z tym gow... jak rosnie to ciagna nie ma rozniczy czy to swieta czy nie jak spada to tez ta ciagna regoła jest jedna jak jakieś swieta ti zawsze ciagąne w którąś strone i teraz jest tak samo