Forum Forex +Dodaj wątek
mam jednego lota z 5.55 i nie wiem czy go trzymac czy zamykac pozycje. Nie podoba mi sie ten zjazd. Tak sie zastanawiam zeby do konca tygodnia trzymac i jak nie wyjdzie ponad 5.40 to sprzedac ze strata.