Forum Forex +Dodaj wątek

Re: CO z FUNTEM ????

Zgłoś do moderatora
najgorsze jest to ze otrozyli z krotkiej ndroge na 5,35 ale na 5.38 fibo z dlugiej ale nie wyglada mi to dobrze

http://stooq.pl/q/a/?s=gbppln&i=10&u=17987903