ja kiedys pisalem do spaina ze funt to pokrecona jak franek waluta
i by nie dotykal bo tu beda cuda sie dziac
i przykro mi to pisac ale otworzyl sie dlugoterminowo cel na 5,10-5,15
to nie musi byc az tak gleboko bo to dzis wyglada na przekret kolejny
ale AT TAKI JEST CEL ???????
CHYBA ZE TO ZEJSCIE NIZEJ 5,4 TO PRZEKLAMANIE
A ZE BREXIT NA DZIS BARDZO MOZLIWY PO BELGII TO MOGA TO GRUBASY WYKORZYSTYWAC BO ONI UWIELBIAJA TAKIE METODY i pchac w dol dla zasady wiadomo moga robic podbicia w gore tez mocne by leszczy dymac