Tyle żw Cognor jest mega cykliczny. Ja z groszowych eksperymentów wsadziłem w Defence Hub tyle że tam na dwoje babka wróżyła... no więc 500k bałbym się. Ale z komunikatów wynika że niektórzy się nie boją. Teraz robią emisje 8 mln pod komercjalizację i potem już ma być keszowanie + B+R. Zrssztą we wtorem jest webinar wiec sam możesz spytać co planują.