Kupowałeś po 80-90 groszy sprzedałem po 2,5-3 złotych ale kilka lat temu
Bardzo spekulacyjna opanowana przez grubych kręcących kursem...trzeba uważać
Dzięki za podpowiedź ale chciałbym zainwestować i mieć spokój a nie siedzieć przez cały dzień z ręką na sprzedaj
Mam coś w Ameryce spółka 8000 tys osób zajmująca się wydobyciem ropy i gazu....była już bardzo droga teraz spada jak jeszcze spadnie z 9$ do 5-6$ do chyba coś kupię
Spółka solidna z NASDAQ