egon jak tfone ogłosi upadłość to może spadnie na 2zeta :P jakby to powiedzieć - nie zanosi się na takie sensacje. możesz liczyć co najwyżej na 3,3 a ja kuźwa przegapiłem szczyt i muszę przeczekać całą korektę - pieprz..ony RK, głupi jestem bo dałem się wmanewrować w plotkę i jak głupi dopasowywałem wykresy do plotki, cholerka zmarnowany czas.