Multimulgragia mądrze piszesz, podoba mi się....
Phaeton250 - pamiętaj, że mowa o zysku bądź stracie jest wtedy gdy sprzedaż walor.
Do momentu gdy posiadasz go, nie ma starty/zysku. (wiem...wiem...nerw jednak jest)
Przemyśl to co napisał Multimurgrabia, też zastanawiam się nad jednym z tych rozwiązań, które podsunął mm.
Multimurgrabia
Kiedy spodziewasz się odwrócenie tego chwilowego trendu ? pytam czy sygnał będzie na rynku (z Midas/Tfone) ? czy może stać się to z chwili na chwilę (....i takie sytuacje już widziałem).....?