po co takie jełopy piszą - nie wiem - sprzedałeś gościu, chcesz odkupić ok - ale napisz coś sensownego bo twierdzenia "nie bo nie" lub "tak bo tak" są dla przedszkolaków lub niedowartościowanych troli których cieszy fakt że ktoś im odpisał - bez komentarza!