MACD wygenerował sygnał sprzedaży na dzisiejszej sesji, wsparcie przełamane - ale papier jest silnie wyprzedany spadek na stosunkowo niedużym wol. co o tym myśleć? czy będzie jednak głębsza korekta na 3,5 do 3,3 czy wybicie lub powrót na wspacie? może jednak bak miał racje.
negatywnym sygnałem jest przełamanie bariery 3,7 a pozytywnym stosunkowo nieduży obrót i mocne wyprzedanie papiera, napszczie co o tym sądzicie, tylko proszę o merytoryczne wypowiedzi.