~phaeton250 masz trzy wyjścia:
1. sprzedać ze stratą
2. uśrednić (kupujesz po niższych cenach)
3. cierpliwie poczekać
proroków wśród graczy i użytkowników forum niema napewno - to ci gwarantuję, są tacy co prognozują trafniej lub mniej trafniej i tacy co podjudzają na wysokie wzrosty by korzystniej sprzedać i są tacy co naganiają na spadki by dobrze odkupić. Proponuję byś nauczył się intrerpretować to co czytasz na forum. Ja czekam na pułap 10-12zł.