Jedno co wiem że papier nie zleci już poniżej 3 zł, to juz historia, byc może jeszcze troche go ugniotą ale osobiście ryzykować nie chciałem, ta cena mnie zadowala najwyżej dokupi się pakiecik jeszcze taniej, nawet byłoby fajnie ale spóźnić się nie chce i celować w sam dołek nie tak prosto :-)