Dnia 2014-01-21 o godz. 13:14 ~slawek napisał(a):
A jakie OFE ? Podaj przykłady. Dużo tych
> OFE siedzi w Elementalu prawda ?
dokładnie- niewiele tego
ale pisze gościu pierdoły żeby ubić kurs i myśli że ktoś się wystraszy
to niech myśli a my się pomielimy do końca stycznia, potem kurs będzie rósł
pozdr