Dnia 2014-01-10 o godz. 10:36 ~er napisał(a):
> Przecież tu żadnej dywidendy nie przewidują.
A kurs w
> ciemnej d......
mam nadzieję że poziom kursu się podoba
200 szt zbija na 2,48:)
er - skąd wiesz że nie przewidują - bo o niej nie piszą tak? - aha
a jaki przewidują zysk - poczytaj he he:)
pozdr