> (wykańczanie OFE potrwa i musi odbić się na giełdzie, w
> miarę upływu czasu OFE będą musiały wyzbywać się akcji)
> Również zagranica nie będzie w tym czasie kupować akcji. No
> a co na to, że nie zależy im na kursie powiedzą ci co
> kupowali w ofercie po 2,50? - trzeba było im to
> zakomunikować w prospekcie.
Prezesowi nie zależy na kusie bo wie że nie musi się o niego bać
pokaż mi OFE na elementalu- w którym miejscu?:)
tu gra idzie o dywidendę , a wskaźnikami możesz sobie ściany wytapetować
wiesz co to fałszywe wybicie?
tu gra idzie o grube pieniądze i przekonasz się o tym jeżeli jeszcze tu trochę pobędziesz
sprawdzisz czy się mylę!!!
pozdr