Dnia 2014-01-20 o godz. 19:47 ~lepo napisał(a):
> no jakby OFE chciały wychodzić to byłoby 0,5 zł a nie 2,5
> .....
A jakie OFE ? Podaj przykłady. Dużo tych OFE siedzi w Elementalu prawda ?
P.S.
http://www.gpwinfostrefa.pl/GPWIS2/pl/index/news/info/563361,zestawienie-debiutantow-z-2013-roku-w-portfelach-ofe-%28tabela--powt-%29