a może fund chce przejąć elementala
a zobowiązał się nie skupować akcji - brakuje mu tylko kilku %- nie zobowiązał się nie przyjmować darowizn
poza tym osoba która sprzedaje osiąga zysk i płaci podatek 2x
1x od zysku
2x przy rozliczeniu
przy darowiźnie płaci obdarowany - i tylko on
popatrzcie sobie jaki zysk jest do podziału ( info jest)
a o podziale zysku zdecyduje większościowy akcjonariusz czy się mylę?- chyba nie
na takich obrotach zbicie kursu to przecież mały pikuś:)
pozdr