No jeśli jest jak piszesz, że im nie zależy na kursie to nie ma co się tutaj wzrostow spodziewać. Bo spekuła na takie spółki gdzie jest akcjonariat większościowy "w zgodnych" rękach, nie pójdzie (co najwyżej na jakieś jednostkowe posunięcia). Poza tym obecnie na giełdzie raczej nie będzie przewaliska (wykańczanie OFE potrwa i musi odbić się na giełdzie, w miarę upływu czasu OFE będą musiały wyzbywać się akcji) Również zagranica nie będzie w tym czasie kupować akcji. No a co na to, że nie zależy im na kursie powiedzą ci co kupowali w ofercie po 2,50? - trzeba było im to zakomunikować w prospekcie.