Mnx wytrzyj gile, niedługo znów kupisz za 1,9 zł, odrobina cierpliwości.
Zastanawiam się tylko jak to jest że sprzedałeś swoje akcje po 52-54 gr i śmiesz teraz naganiać że 22-26 gr to drogo?
Że spólka nic nie warta, piszesz takie głupoty tylko dlatego że wtopiłeś? Przecież wszyscy tutaj wiedzą że spółka jedna z najlepszych na tym parkiecie.