Dnia 2018-01-23 o godz. 16:28 ~Mnx napisał(a):
> Widzicie jaka macie slaba pamiec haha pisalem ze sprzedawalem 52-54 strata 24 k zl. Pisalem wielokrotnie i nawet zapamietac nie umiecie ameby haha
ro dlatego tak wyjesz na forum a czym sie kierowales biorac powyzej 1,50 wtedy oddajac po 54-55 gr,a teraz przy 25gr nadajesz jak tanio