Zostawcie Mnx w spokoju, nie kopcie lezacego. Jego historia jest bardzo przykra. Dał się ubrać na podbitce gdzieś między 1,20 a 1,90 zł i sprzedał jak była pierwsza zwala gdzieś między 0,30 a 0,26 zł. Przy takiej wtopie postradanie zmysłów to nic dziwnego. Więc nie dziwcie się że pomimo iż obecna cena to cena idealna na zakupy to jest na totalne nie