1 post zajmuje mi 15 sekund do minuty pisania, zalozmy, ze napisze ich 30. Wiec nie przesadzaj z tymi swoimi bredniami o braku czasu na inne zajecia.siedzac na kiblu napisze ich w tym czasie z 5 haha, na wyjsciu na fajke z 2, pale 5 wiec lacznie 10 postow. Nie masz nic merytorycznego na obrone tych kombinatorow by nie napisac oszustow to wyjeżdżasz na mnie haha. Nie widze bys ladowal akcje darmowe przed odpalem na 2 zl haha