Dnia 2018-01-23 o godz. 14:44 ~Mnx napisał(a):
> Haha ci z polowy października od 1,95 zl sa również cierpliwi hehe
no po takiej cenie tez bym nie bral 1,95 ale teraz jak kurs szoruje po dnie gdzie cena nominalna 1,20 wedlug mnie warto miec pakiecik prawda MNX ile juz masz zebrane