Nie dyskutujcie z tym "zwissem", bo to chłop prosty najęty do nagonki i z powodu swoich kompleksów (m.in. zwissowych) za wszelką cenę chce przejść do ekstraklasy, a gołym okiem widać, że to liga okręgowa z boiskiem na łące. Nie mogę tylko rozpoznać, czy to Jackowo czy Greenpoint, ale ich poziom jest zbliżony, czyli nieakceptowalny.