Imponowac to ja staram sie mojemu osmioletniemu synkowi.
Wy imponujecie jak mozna przeczytac sobie nawzajem w kolku stalych naganiaczy..szczegolnie potetny niejaki eo.
zastanawiam sie czy ci, ktorzy pisza o ekspansji do USA ( nie sprzedawszy ani jednego funkcjonujacego urzadzenia jeszcze w pl)
lizneli chocby przez chwile USA?
Przed TV.
Te wasze teksty sa tak odrealnione...ze czuje sie jak mieszacie na na Wall Street.
Kiscie sie w swoim gronie i odradzam zaczepki..to nie ta liga